00421 918 504 152 info@eurosystembau.sk
späť

Betonkontakt B-8 LORENCIC červený 22kg cena 35.00 Eur

Betonkontakt B-8 LORENCIC červený
 
VLASTNOSTI: jemne tvrdý priľnavý mostík na betónové plochy s výbornou alkalickou stálosťou. - dobre drží, - vyrovnáva nasiakavosť podkladu, - červeno zafarbený, - materiálový základ: vysokohodnotný disperzný prostriedok, výplňový materiál.
 
POUŽITIE: penetračný náter pred osadením omietky pre betónové plochy a kritické podklady s výbornou alkalickou stálosťou.
 
SPRACOVANIE: Podklad: podklad musí byť suchý a očistený (od prachu, sadze, rias, výkvetov). Zvyšková vlhkosť betónových podkladov musí byť menej ako 3,0% hmoty (podľa CM-merania). Predpríprava: odstrániť povlak tvoriace mazivá (debniaci vosk alebo olej), odporúča sa priebežne skúškou škrabaním odskúšať pevnosť povrchu. Spracovanie: Príprava: väzbu dobre zamiešať. Zriediť s max. 20% vody. Pri spracovaní s valčekom, štetkou alebo striekacím prístrojom je nutné, aby sa dbalo na rovnomerné nanášanie medu-podobnej konzistencie a dosiahol sa pevný tuhý základ. Počas fázy spracovania a vysúšania sa okolitá teplota ani teplota podkladu nesmie znížiť pod +5°C. Až do presušenia chrániť pred mrazom, príliš rýchlym vysušením (priame slnko, fén) a dodatočným premočením (dážď). Nemiešať s inými materiálmi. Nástroje po použití dôkladne očistiť.
 
SKLADOVANIE: min. 12 mesiacov až 24 mesiacov.
***Nebezpečenstvo mrazu od 0°C***

Ponúkaná cena 35.00 €

ceny sú uvádzané s 20% DPH

 

Novinky

Sadrový anhydritový poter - S nami sa to vždy podarí.

Doprava čerstvého sádrového anhydridového poteru.

Rýchlo - Ekonomicky - Kvalitne

Ideálny pre rodinné domy ako aj pre väčšie objekty

čítať viac >>>
Tvorba web stránok, web aplikácií, software, internetové riešenia  ... na mieru kimis.sk